Usługi

PRZEGLĄDY SPRZĘTU DO PRACY NA WYSOKOŚCI


Aby wykonywać prace na wysokości pracownik musi:

Nasze szkolenia to praktyczne przygotowanie do zawodu

Przeglądy wykonywane są zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcjach użytkowania poszczególnych elementów sprzętu spełniającego wymagania normy zharmonizowanej PN-EN 365 „Środki ochrony indywidualnej chroniące przed upadkiem z wysokości. Ogólne wymagania dotyczące instrukcji użytkowania, konserwacji, badań okresowych, napraw, znakowania i pakowania”.

W celu realizacji usługi należy dostarczyć sprzęt do najbliższego oddziału firmy Semex wraz z KARTĄ UŻYTKOWANIA lub skontaktować się z nami i ustalić datę wykonania przeglądu. Przeglądy wykonują przeszkoleni w tym zakresie pracownicy.

Opcje szkoleń:

Możliwość przeprowadzenia szkoleń zamkniętych dla osób nadzorujących i służb BHP oraz szkoleń z bezpiecznej pracy na wysokościach w krakowskim ośrodku wysokościowym lub w miejscu wyznaczonym przez klienta. Na zajęcia składają się instruktaż z zakresu obsługi systemu asekuracji pionowej lub poziomej, ćwiczenia z zakresu ewakuacji na wysokości, ćwiczenia z zakresu organizacji i przebiegu ewakuacji, ewakuację z przestrzeni zamkniętych. System szkoleń obejmuje m.in. wykłady, prezentacje audio-video, demonstracje ćwiczeń, zajęcia praktyczne oraz dyskusje. Zajęcia prowadzą doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści z obszaru alpinizmu przemysłowego i BHP. Instruktorzy ci współpracują z krakowskim i katowickim oddziałem PIP, są współtwórcami i partnerami ogólnoeuropejskiej kampanii „Bez upadku”.

Struktura szkoleń:

Szkolenia otwarte

Szkolenia zamknięte w miejscu wyznaczonym przez klienta

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.