Kontakt

Dział handlowy


Tomasz Lojtek

Kierownik działu BHP

tel.: 34/ 39 06 733

tel.: 665 855 550

e-mail: lojtek@semex.pl

Zbigniew Sowa

tel.: 34/ 39 06 733

tel.: 667 978 737

e-mail: sowa@semex.pl

Krzysztof Gorzelak

tel.: 34/ 39 94 814

tel.: 663 886 222

e-mail: gorzelak@semex.pl

Adam Fijałkowski

tel.: 885 856 655

e-mail: fijalkowski@semex.pl

Katarzyna Wiśniewska

tel.: 34/ 39 06 734

tel.: 691 118 840

e-mail: wisniewska@semex.pl

Logistyka, obieg dokumentów, magazyn


Dariusz Hiliński

tel.: 34/ 39 06 735

tel.: 517 497 689

e-mail: bhp@semex.pl

Sebastian Gonciarz

tel.: 34/ 39 06 810

e-mail: gonciarz@semex.pl

Sławomir Bąk

tel.: 34/ 39 94 819

e-mail: s.bak@semex.pl

Krzysztof Mołda

tel.: 34/ 39 06 811

e-mail: molda@semex.pl

Oferty, art.reklamowe, sprzedaż internetowa


Anna Karlińska

tel.: 34/ 39 06 771

tel.: 607 403 005

e-mail: karlinska@semex.pl

Anna Kokoszczyk – Machuderska

tel.: 34/ 39 06 779

tel.: 721 910 920

e-mail: kokoszczyk@semex.pl

Vending – dział techniczny, obsługa maszyn


Damian Stępień

tel.: 887 255 755

e-mail: stepien@semex.pl

Adrian Stępień

tel.: 887 212 211

e-mail: adrian.stepien@semex.pl

Paweł Wojnowski

tel.: 723 250 050

e-mail: wojnowski@semex.pl

Oferty, zapytania, doradztwo, szkolenia


Tomasz Paradecki

Kierownik działu

+48 609 003 818

e-mail: t.paradecki@semex.pl

Oferty, przetargi, zapytania, doradztwo


Rafał Augustyński

tel.:+48 575 305 826

e-mail: r.augustynski@semex.pl

Michał Poche

tel.:+48 723 800 803

e-mail: m.poche@semex.pl

Zamówienia, logistyka, obieg dokumentów


Renata Pietz

tel.: 12 390-46-00

tel.: +48 885 853 555

e-mail: r.pietz@semex.pl

Małgorzata Sowińska

tel.: 12 390-46-00

e-mail: m.sowinska@semex.pl

Magazyn, reklamacje


Krzysztof Jakubowski

tel.: +48 693 406 750

e-mail: k.jakubowski@semex.pl

Biuro Kraków


PHPU "SEMEX" Spólka Jawna Fertacz, Huszno

Ul. Biskupińska 28 budynek X

30-732 Kraków

tel.: 12 390-46-00

e-mail: bhp.krakow@semex.pl

Formularz kontaktowy


Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz. Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.