Usługi

DOBÓR ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ


POMOC W DOBORZE OPTYMALNYCH ROZWIĄZAŃ ZAPEWNIAJĄCYCH BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT PRACY

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie BHP, służąc fachową poradą w zakresie doboru środków ochrony osobistej. Podstawowym warunkiem doboru środków ochrony indywidualnej jest rozpoznanie i ocena zagrożeń występujących na stanowiskach pracy. Uzyskane dane dotyczące zagrożeń na poszczególnych stanowiskach pracy pozwalają na oszacowanie zagrożeń oraz precyzyjne określenie potrzeb dotyczących zakresu i rodzaju ochrony i związanych z tym minimalnych wymaganych parametrów ochronnych środków ochrony indywidualnej.

Pełen obraz potrzeb Klienta dają nam uzyskane od niego informacje oraz audyt przeprowadzony w jego zakładzie pracy, który pozwala nam skorygować te informacje i stworzyć ofertę skrojoną na miarę rzeczywistych potrzeb. Dobór odpowiednich środków uwzględnia aktualnie obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. W doborze odpowiedniej ochrony sugerujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem pracownika, jego komfortem w pracy oraz jakością oferowanych produktów. Proponowane środki ochrony zawsze spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa, posiadają znak jakości CE oraz odpowiednie certyfikaty jakości.

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.