DOSTARCZAMY ARTYKUŁY BHP DO NAJWIĘKSZYCH ZAKŁADÓW W POLSCE I EUROPIE

Współpracujemy z firmami na całym świecie
Jesteśmy częścią GRUPY SEMEX

Bezpieczeństwo i komfort

Wierzymy, że wygoda pracownika jest równie ważna jak jego bezpieczeństwo. By móc zaoferować to połączenie,stworzyliśmy produkty HF SAFETY. Współpracujemy z największymi fabrykami na świecie, dbamy o każdy szczegół procesu produkcyjnego, by zaoferować obuwie, okulary, odzież antyprzecięciową i rękawice ochronne najwyższej jakości. Nasze produkty poddawane są rygorystycznym testom. Dzięki temu, jesteś bezpieczny w każdych warunkach.

Ochrona środowiska

EKOLOGIA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Oferujemy rozwiązania i usługi bezpieczne, ekologiczne i wydajne

Wprowadzamy do oferty przyjazne środowisku artykuły, które powstają w bezpiecznych procesach produkcyjnych oszczędnie wykorzystujących zasoby naturalne.

Wspólnie z naszymi partnerami pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwalają ograniczać emisję zanieczyszczeń i generowanie odpadów związanych z działalnością biznesową.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ROZWIĄZANIA DYSTRYBUCYJNE NA MIARĘ XXI WIEKU,
WYSOKA JAKOŚC PRODUKTÓW I USŁUG

Eliminujemy zagrożenia dla skóry

Wiele produktów HF SAFETY posiada certyfikat OEKO-TEX, potwierdzający, że są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach, mających negatywny wpływ na stan zdrowia użytkownika.

Gwarantujemy bezpieczeństwo
i komfort

Nasze produkty premium oferują dodatkową korzyść- technologie Sanitized®, zapewniające ochronę antybakteryjną.

Dbamy o środowisko naturalne

Znaczna część naszych rękawic to produkty wolne od rozpuszczalników, wykonane z materiałów nie zawierających silikonów w technologii eliminującej zagrożenia dla skóry i środowiska.

ZOBACZ NASZE USŁUGI AUTOMATY VENDINGOWE

Przestrzegamy standardów jakości i procesów

Produkcja
Najnowsze technologie
Środowisko naturalne
Wysoka jakość
Partnerstwo i zaufanie

SEMEX czyli JAKOŚĆ

Przedsiębiorstwo działa w branżach: metalowej, elektrycznej, spawalniczej, budowlanej, elektronarzędziowej, narzędziowej oraz - rozwijającym się najdynamiczniej – sektorze BHP. Początki działalności spółki wiążą z handlem na rynku regionalnym, jednak wieloletnie doświadczenie i chęć dopasowania się do rosnących potrzeb naszych Klientów sprawiły, że dziś operujemy prężnie na rynku ogólnopolskim. Mamy oddziały w Krakowie, Kłobucku i Częstochowie, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Otwierając się na nowe możliwości, jakie daje postęp technologiczny, stworzyliśmy możliwość zakupów on-line, rozszerzając tym samym obszar działania poza granice Polski. Priorytetami są dla nas bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Klientów. Tej zasadzie hołdujemy od początków istnienia SEMEX-u, dzięki czemu grono naszych Kontrahentów stale się powiększa.

W ofercie posiadamy środki ochrony indywidualnej i zbiorowej wiodących producentów, stworzyliśmy również własną markę rękawic HF Safety, którą stale wzbogacamy o nowe pozycje. Prowadzimy szkolenia, pokazy, audyty, zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru środków ochrony osobistej. Nasze działania skrojone są na miarę indywidualnych potrzeb Klientów. Wśród gamy nowatorskich rozwiązań proponujemy, m.in. opracowywanie i wdrażanie systemów wewnątrzzakładowej dystrybucji środków ochrony osobistej oraz obuwia i odzieży roboczej. W pakiecie do usługi zapewniamy serwis, konserwację oraz inne rozwiązania optymalizujące zużycie wspomnianych środków w zakładach produkcyjnych, takie jak ewidencjonowanie, wydawanie oraz użytkowanie tych artykułów. Rozwiązania te jesteśmy w stanie zagwarantować dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze. Nasi pracownicy to eksperci, posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu są kompetentnymi doradcami naszych Klientów. Potrafią trafnie zdiagnozować potrzeby w zakresie bezpieczeństwa na każdym stanowisku pracy, a następnie dobrać produkty gwarantujące optymalną ochronę pracownika i jego komfort.

Zobacz prezentacje