O firmie

Wysoka jakość oferowanych usług i produktów

Aby utrzymać pozycję lidera, kładziemy nacisk na wysoką jakość oferowanych usług i towarów oraz terminowość. Znaczący wzrost sprzedaży ułatwia nam nawiązywanie kontaktów z renomowanymi producentami krajowymi i zagranicznymi, co umożliwia utrzymanie atrakcyjnych cen na markowe produkty.

Rozwiązania dystrybucyjne na miarę XXI wieku

Nowatorskie kanały dystrybucji art. BHP to przyszłość branży. Wielu Klientów korzysta już z proponowanych przez nas tego typu rozwiązań. Stworzenie magazynów konsygnacyjnych lub zakup maszyn do dystrybucji środków ochrony osobistej to rozwiązania cieszące się coraz większą popularnością. Wdrażamy je z sukcesem w kolejnych firmach.

Bezpieczeństwo i komfort pracy Klientów

Tej zasadzie hołdujemy od początku istnienia SEMEX-u, a wciąż powiększające się grono Kontrahentów utwierdza nas w przekonaniu, że spełniamy oczekiwania Firm dotyczące kompleksowej obsługi stanowisk pracy. W pakiecie usługowym proponujemy również fachowe doradztwo w doborze środków ochrony osobistej.

SEMEX funkcjonuje
od 1990 roku. Obsługujemy
największe zakłady
w Polsce.
Współpracujemy
z firmami w całej
Europie i na świecie.

map

Przedsiębiorstwo działa w branżach: metalowej, elektrycznej, spawalniczej, budowlanej, elektronarzędziowej, narzędziowej oraz - rozwijającym się najdynamiczniej – sektorze BHP. Początki działalności spółki wiążą z handlem na rynku regionalnym, jednak wieloletnie doświadczenie i chęć dopasowania się do rosnących potrzeb naszych Klientów sprawiły, że dziś operujemy prężnie na rynku ogólnopolskim. Mamy oddziały w Krakowie, Kłobucku i Częstochowie, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Otwierając się na nowe możliwości, jakie daje postęp technologiczny, stworzyliśmy możliwość zakupów on-line, rozszerzając tym samym obszar działania poza granice Polski. Priorytetami są dla nas bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Klientów. Tej zasadzie hołdujemy od początków istnienia SEMEX-u, dzięki czemu grono naszych Kontrahentów stale się powiększa.

W ofercie posiadamy środki ochrony indywidualnej i zbiorowej wiodących producentów, stworzyliśmy również własną markę rękawic HF Safety, którą stale wzbogacamy o nowe pozycje. Prowadzimy szkolenia, pokazy, audyty, zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru środków ochrony osobistej. Nasze działania skrojone są na miarę indywidualnych potrzeb Klientów. Wśród gamy nowatorskich rozwiązań proponujemy, m.in. opracowywanie i wdrażanie systemów wewnątrzzakładowej dystrybucji środków ochrony osobistej oraz obuwia i odzieży roboczej. W pakiecie do usługi zapewniamy serwis, konserwację oraz inne rozwiązania optymalizujące zużycie wspomnianych środków w zakładach produkcyjnych, takie jak ewidencjonowanie, wydawanie oraz użytkowanie tych artykułów. Rozwiązania te jesteśmy w stanie zagwarantować dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze. Nasi pracownicy to eksperci, posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu są kompetentnymi doradcami naszych Klientów. Potrafią trafnie zdiagnozować potrzeby w zakresie bezpieczeństwa na każdym stanowisku pracy, a następnie dobrać produkty gwarantujące optymalną ochronę pracownika i jego komfort.

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.