Kompendium wiedzy

BEZRAMKOWE KOREKCYJNE OKULARY OCHRONNE


Okulary korekcyjno-ochronne z kolekcji oprawek bezramkowych są innowacyjnym rozwiązaniem łączącym w sobie lekkość, wygodę z bezpieczeństwem. Poprzez specjalną konstrukcję i zastosowanie najwyższej jakości materiałów na soczewki oraz oprawki odnieśliśmy sukces w kreowaniu nowych rozwiązań w dziedzinie ochrony wzroku w przemyśle.Kolekcja uvex RX gravity zero robi wrażenie swoją lekkością, nieograniczonym polem widzenia oraz wytrzymałością mechaniczną. Okulary korekcyjne uvex RX gravity zero

z kolekcji okularów bezramkowych oferują więcej niż wyłącznie bezpieczeństwo. Przeprowadzono testy okularów uvex RX gravity zero 7101 na uderzenia zgodnie z normą EN 166. (kulka stalowa ośrednicy 6 mm, prędkość uderzenia 45 m/sek)Film z powyższego testu jest dostępny na stronie www.uvex.de. Rekomendujemy stosowanie materiału Trivex na soczewki okularów bezramkowych. Trivex jest nie tylko materiałem bardzo wytrzymałym mechanicznie, ale także ekstremalnie lekkim oraz odpornym na substancje chemiczne zachowując wyjątkową optyczną najwyższą jakość.

Rekomendujemy stosowanie powłoki antyrefleksyjnej w okularach UVEX do prac przy monitorach ekranowych. Powłoka zmniejszają-ca refleksy ogranicza ilość światła odbijanego przez soczewkę. Powłoka nanoszona na powierzchnię soczewki jest niezwykle cienka i precyzyjna.

Powłoka UV 400

Powierzchnia soczewek UVEX jest powleczona specjalną substancją, która absorbuje promieniowanie aż do 400 nm. W konsekwencji soczewki UVEX zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UV w zakresie UV-A, UV-B oraz UV-C. Powłoka jest testowana dermatologicznie PUVA.

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.