Zadzwoń

34 39 06 735

 Napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pl active
en active
de active
cz active

oferta v3

 

Ręce są częścią ciała najbardziej narażoną na szkodliwy wpływ różnych czynników podczas pracy. W ofercie posiadamy rękawice ochronne zapewniające ochronę przed każdym możliwym zagrożeniem.

Obuwie ochronne chroni stopy i nogi przed działaniem czynników zewnętrznych, które mogą powodować uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, oparzenia lub przed działaniem ciepła, zimna i wilgoci oraz czynnikami zewnętrznymi, które mogą powodować uszkodzenia mechaniczne, chemiczne lub oparzenia.

Środki ochrony twarzy i oczu zapobiegają uszkodzeniom oczu i twarzowej części głowy, spowodowanym przez czynniki mechaniczne, chemiczne, termiczne, biologiczne oraz szkodliwe promieniowanie.

Na niektórych stanowiskach pracy pracownicy narażeni są na hałas - dźwięk, który może być uciążliwy lub szkodliwy dla zdrowia. Nadmierny hałas może doprowadzić do utraty słuchu.

Sprzęt chroniący drogi oddechowe przed substancjami chemicznymi i pyłami należy do ochron, które zaliczane są do środków związanych z najwyższym ryzykiem utraty zdrowia.

Powszechnie stosowanymi środkami ochrony głowy są kaski ochronne, fachowo zwane przemysłowymi hełmami ochronnymi. W zależności od konstrukcji hełmy mogą dodatkowo chronić przed odpryskami stopionego metalu, porażeniem prądem elektrycznym i wysoką temperaturą.

Podstawowym warunkiem właściwego doboru środków ochrony indywidualnej jest rozpoznanie i ocena zagrożeń występujących na stanowiskach pracy.

W naszym asortymencie znajduje się sprzęt do prac wysokościowych, gwarantujący bezpieczeństwo pracownikom wykonującym swoje obowiązki w warunkach, w których występuje ryzyko upadku z dużej wysokości. Jest to sprzęt, który wykorzystuje się w wielu branżach, między innymi przy pracach wysokościowych, głębokościowych, a także w ratownictwie.

Apteczki są obowiązkowe w placówkach kształcenia (uczelnie wyższe, szkoły, placówki szkolne) zakładach pracy, na statkach, w obiektach hotelarskich.

Nasza oferta środków czystości i chemii profesjonalnej zaspokaja wymagania i potrzeby w dziedzinie utrzymania czystości każdego rodzaju wnętrz, przedmiotów i urządzeń.